Aydın Fenerbahçeliler Derneği, Kasımpaşa maçını tribünden izledi

SPOR Haber Girişi : 04 Ekim 2021 13:27

Aydın Fenerbahçeliler Derneği, Fenerbahçe-Kasımpaşa karşılaşmasını, Şükrü Saraçoğlu Stadı’ndan takip etti. Maç boyunca takımlara destek olan Aydın Fenerbahçeliler Derneği, Fenerbahçe’nin karşılaşmayı 2-1’lik skorla kazanmasıyla Aydın’a mutlu döndü.

 

Aydın’da üyelerinin menfaatleri doğrultusunda çalışmalar üreten ve sosyal sorumluluk projeleriyle takdir toplayan Aydın Fenerbahçeliler Derneği, üyelerini ligin 8’inci haftasında oynanan Fenerbahçe-Kasımpaşa maçına götürdü. Otobüslerle İstanbul’a giden Aydınlı Fenerbahçeliler, karşılaşma öncesi tribündeki yerini aldı.

 

Maç boyunca takımlarına destek olan Aydın Fenerbahçeliler Derneği, takımlarının attığı 2 golde de büyük sevinç yaşadı. Fenerbahçe’nin karşılaşmayı 2-1’lik sonuçla kazanarak ligde liderliğini sürdürmesiyle Aydın Fenerbahçeliler Derneği, Aydın’a mutlu döndü. 

 

BAŞKAN DİNCİL’DEN TEŞEKKÜR

 

Her zaman Fenerbahçe’nin yanında olduklarını ifade eden Aydın Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Hayrettin Dincil, “Dernek olarak takımımızın sahasında oynayacağı Kasımpaşa maçını izlemek için İstanbul’a gittik. Maç boyunca takımıza destek olduk. Maçı galibiyetle tamamlayarak büyük sevinç yaşadık.

 

Fenerbahçemizin yanında olmaya devam edeceğiz. Fenerbahçemize gönül veren renktaşlarımızla birlikte bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Fenerbahçemize destek olmayı sürdüreceğiz. Bizimle birlikte maça gelen tüm üyelerimize gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.