Kızılcabölük halkından Başkan Kaplana Teşekkür

GÜNCEL Haber Girişi : 18 Eylül 2023 08:59
Kızılcabölük halkından Başkan Kaplana Teşekkür

Kırsal mahallelere  yeni sosyal tesisler kazandırmaya devam eden Koçarlı Belediye Başkanı Kaplan, Kızılcabölük ve Mersinbelen Mahallesindeki çalışmaları yerinde inceledi.

 

Halktan gelen talepleri yerine getirmek için çalıştıklarını belirten Başkan Kaplan’a Kızılcabölük ve Mersinbelen halkı teşekkür etti.

 

Kızılcabölük Mahallesi’nde Elif Karadeniz adlı işletmeciye ait Mavi Park Kıraathanesinin açılışını gerçekleştirmek için Kızılcabölük Mahallesine giden Başkan Kaplan ardından Kızılcabölük ile Mersinbelen mahallelerinde yapımı  devam eden sosyal tesis inşaatlarını inceledi.

 

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan'ın Kızılcabölük ve Mersinbelen Mahallelerine kazandıracağı sosyal tesisin yapım çalışmalarında sona gelindi.

 

Koçarlı'daki kırsal mahallelere bir bir yeni sosyal tesisler kazandırmaya devam eden Koçarlı Belediye Başkanı Kaplan, Kızılcabölük ve Mersinbelen Mahallesi sakinlerinin de talebi üzerine hayata geçirmeye hazırlandığı sosyal tesis inşaatlarını yerinde inceleyerek çalışmalara hız kazandırılması için Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine talimat verdi.

 

"EN KISA ZAMANDA HİZMETE AÇILACAK"

 

Kızılcabölük Mahalle Muhtarı Hüseyin Esin ve Mersinbelen Mahalle Muhtarı Mustafa Tosun’un da eşlik ettiği inceleme ziyaretlerinde, çalışmaların en kısa sürede tamamlanmasının ardından yeni sosyal tesislerin mahalle halkına hizmet vermeye başlayacağını belirten Başkan Kaplan, "Kızılcabölük  ve Mersinbelen Sosyal Tesislerinin en kısa zamanda tamamlayarak hizmete açacağız. Mahalle sakinlerimiz  bu konudaki talebi bize iletilir iletilmez ekiplerimize talimat vererek çalışmalara başladık. Hemşerilerimizin düğün, mevlit gibi türlü etkinliklerde kullanacağı sosyal tesisimiz hayırlı uğurlu olsun" dedi.

 

"VATANDAŞLARIN İHTİYACINA CEVAP VERECEK"

 

Sosyal Tesisler içerisinde gelin odası, yemek pişirme ve dağıtma alanı, tuvalet, çocuk oyun alanı, yeşil alan ve oturma alanları gibi vatandaşların ihtiyacına cevap verecek kısımlar olacağını belirten Başkan Kaplan “Tesislerimizin mahallemize kazandırılmasında emeği geçen Aydın Valimiz Sayın Yakup Canbolat'a, AK Parti Aydın Milletvekillerimize ve AK Parti Aydın İl Başkanımız Gökhan Ökten'e teşekkür ediyorum” dedi.

 

MAHALLE SAKİNLERİNDEN KAPLAN’A TEŞEKKÜR

 

Mahalle sakinleri Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın hiçbir taleplerini geri çevirmediğini dile getirerek kazandırılacak sosyal tesislerle mahallelerine değer kattığı için teşekkürlerini iletti.