Çarkıfelek ile müşterilerine hediye dağıtıyor

GÜNCEL Haber Girişi : 12 Temmuz 2023 12:26

Koçarlı İlçesinde Cep telefonu bayiliği yapan Hasan Kalkan Müşterilerine çeşitli hediyeler dağıtıyor.

Tıkla

 

Teknoloji günden güne gelişmeye devam ederken, cep telefon bayileri de getirdikleri yeniliklerle müşteri memnuniyetini arttırıyor.

 

Çarkıfelek sistemini telefon sektörüne uyarlayan Hasan kalkan , telefon satışına yeni bir renk kattı. Hem telefon alıp hem kazandıran sistemiyle birbirinden farklı ödeme kolaylıklarıyla tüm Koçarlı’nın cihazlarını yenilemeyi hedeflediğini söyledi . Hasan Kalkan, “Telefon piyasasının yükselmesinden dolayı ikinci el ve telefon tamiratı daha çok revaşta”olduğunu vurguladı.

 

Teknoloji günden güne gelişmeye devam ederken cep Telefonu bayileri de getirdikleri yeniliklerle müşteri memnuniyetini arttırıyor . Telefon sektörüne Çarkıfelek sistemiyle  renkli bir giriş yapan Kalkan İletişim telefon alanlara hediyeler dağıtarak İlçede yoğun bir ilgi gördü.

 

Aydının Farklı ilçelerden de cihaz almaya gelenlerin olduğunu ve bu durumdan çok memnun olduğunu dile getiren Kalkan iletişimin sahibi hasan kalkan iş yerini açtığımdan beri tek sloganımız var Koçarlı’da yenilenmedik cihaz bırakmayacağız ‘ dedi.  Vatandaşların güven ve hızlı işlem yönünde tercihi olan kalkan iletişim  Telefon tamiratlarının ve ikinci el piyasasına talebinin daha fazla olduğunu dile getirdi.