Koçarlı Belediyesinde Promosyon sevinci

GÜNCEL Haber Girişi : 13 Mart 2024 11:53
Koçarlı Belediyesinde Promosyon sevinci

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, çalışanın yüzünü bir kez daha güldürdü.

Tıkla

 

Koçarlı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve çalışan memur, kadrolu işçiler ve şirket işçilerini kapsayan Aylık Maaş ve Ücret Ödeme Banka Promosyon İhaleleri sonrası belirlenen promosyon ücretleri tüm personelin hesaplarına yatırıldı.

 

Anlaşmaya göre belediye personelinin Mart ayı maaşı öncesi hesaplara yatırılan promosyonlar Koçarlı Belediyesi çalışanlarının yüzünü güldürdü.

 

Başkan Kaplan personel promosyonlarıyla ilgili yaptığı açıklama da, “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar hiçbir personelimizi mağdur etmedik. Maaşlarını zamanında ödeyerek sıkıntı yaşatmadık. İlk günden beri bizimle birlikte omuz omuza gecesini gündüzüne katarak fedakarca Koçarlı’mıza hizmet eden personelimiz her şeyin en iyisini hak ediyor. Bu azim karşısına biz de elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz.” dedi.

 

 

Ramazan Ayı ile birlikte promosyonların personele katkı sağladığını da ifade eden Başkan Kaplan, “Promosyonlar mat ayı maaşları öncesinde her bir personelimizin hesabına tek seferde yattı.

 

Çalışanlarımızın en iyi rakamı alması için çaba sarf ettik. En yüksek promosyon miktarında anlaşma sağlamış olduk. Yeni promosyon anlaşmasının ve promosyonların tüm personelimize ve ailelerine hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.